سه تن از شهیدان  دانشگاه امام صادق علیه السلام در آرامگاه طبقه پایین صحن آزادی حرم رضوی در  مشهد مقدس در جوار امام رئوف  حضرت رضا علیه السلام آرمیده‌اند:

  • شهید حمیدرضا غفوری هم‌دوره ورودی ۶۱ دانشگاه که هنوز خاطره صدای گرم و صمیمی‌اش، خنده‌ها و شیطنت‌های دل‌نشینش و صفای بی‌منتهایش آرامش‌بخش است. مجیدرضا برادر این شهید بزرگوار که اکنون در جوار اوست، تنها ده روز پس از حمیدرضا به شهادت رسید.
  • شهید رامین عقدایی ورودی سال‌های پس از ۶۱، که آشنایی کمتری با او داشتم ولی بارها و بارها در موضوعات مختلف هم‌صحبت بودیم و از ذوق لطیف و روح حق‌جوی او خاطره دارم.
  • شهید کاظم نوراللهیان که او هم ورودی سال‌های پس از ۶۱ بود و انس کمتری با او داشتم ولی در همان دیدارهای اندک، متانت و صلابت او در خاطرم نقش بسته است.

روز شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ فرصتی دست داد تا لحظاتی را با این مردان خدا سپری کنم. رَوح و رضوان الهی دمادم بر آن‌ها باد.

به نظر می‌رسد مکان کنونی سنگ‌های یادمان که با نظمی چشمگیر ولی سوگمندانه بدون هیچ شماره ستون و ردیفی کنار هم چیده شده است با مکان اصلی به خاک‌سپاری ساکنان این دیار خاموش تطبیق ندارد.

در این روزها که شیپور ستم امریکایی علیه  پاسداران عزیز  ایران و  اسلام و  امت اسلامی به صدا در آمده، دمی نشستن در کنار این  شهیدان که در هنگامه نورانی  دفاع مقدس همگام با  پاسداران از متاع قلیل دنیا به بهای رزق جاودانه نزد خداوند گذشتند، شاید تجدید بیعتی باشد با پرچمداران راهی که به تعبیر  امام رحمه الله علیه حتی یک لحظه از پیمودن آن پشیمان نیستیم.