این روزها خبری در مورد یک جنازه مومیایی نامعلوم که ادعا شده جنازه رضا شاه است در فضای مجازی دست به دست می شود. جنازه کسی که قاتل مرحوم مدرس و مظلومین بسیاری است. شخصیتی که در تاریخ ایران به جنایت کاری و وطن فروشی شهره است.
اگر چنین احتمالی صحت داشته باشد باید آنرا نشانه و آیتی از سوی خداوند دانست تا برای خائنان به دین و میهن عبرتی باشد. چنانکه وقتی جنازه فرعون کشف شد تایید صدقی بر آیه قرآن بود که فرمود:
فَالْيَوْمَ نُنَجِّيكَ بِبَدَنِكَ لِتَكُونَ لِمَنْ خَلْفَكَ آيَةً وَإِنَّ كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ عَنْ آيَاتِنَا لَغَافِلُونَ
یعنی امروز تو را با زره خودت به بلندى [ساحل] مى‏ افكنيم تا براى كسانى كه از پى تو مى ‏آيند عبرتى باشد و بى‏ گمان بسيارى از مردم از نشانه‏ هاى ما غافلند.

دیدگاه‌ها

  1. ناشناس

    با عرض سلام خدمت نگارنده محترم
    دوست عزیز چرا همیشه به حوادث یک‌جانبه می‌نگرید و یک‌سویه تفسیر می‌کنید؟ چرا این گونه تفسیر نمی‌کنید که شاید پیدا شدن این جسد، تلنگری برای دیگران باشد که در کارهایشان تأملی نمایند وگرنه روزگاری مشابه رضا خان خواهند داشت.
    ظلم به مراجع فقط در زمان پهلوی بوده و حالا هیچ ظلمی نمی‌شود؟! خجالت هم خوب چیزی است حصر علما را فراموش کرده‌اید؟ زدن برچسب‌هایی مثل داعشی، انگلیسی، منحرف و فتنه‌گر به منتقدان را متوقف کنید و از کارهایتان خجالت بکشید

پاسخ دهید