از تمامی منافقین و مخالفین و براندازان محترم انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان دعوت می شود برای رفاه حال بیشتر و دریافت حقوق و مزایا به کشور ایران سفر کنند.

تجربه ۶ فتنه و براندازی در مدت حدود ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی ثابت کرده است که شما با حضور در ایران در امنیت و آسایش بیشتری به ادامه زندگی می پردازید.

در ترکیه یک روز کودتا شد:

۳۰ استاندار، ۲۷۴۵ قاضی و دادستان (توأم با ضبط دارایی نقدی، خانه و املاک ایشان به نفع دولت[۳۱])، ۱۷۵۵ رئیس و معاون رئیس دانشگاه، ۴۹۲ نفر از کانون مذاهب، ۳۰۰ کارمند وزارت امور اجتماعی، ۲۷۵ کارمند دفتر ریاست جمهوری، ۲۵۴ کارمند وزارت ورزش و جوانان، ۱۸۴ کارمند وزارت اقتصاد، ۱۸۰ کارمند اطلاعاتی، ۲۱٫۷۰۰ معلم غیردولتی، ۱۵٫۲۰۰ معلم و کارمند وزارت فرهنگ، ۱۳۰۰ کارمند وزارت کار و ۹۰۰۰ کارمند وزارت داخله اخراج شدند. ضمناً تمامی آکادمیسین‌ها تا اطلاع ثانوی ممنوع‌الخروج اعلام شدند.

دولت ترکیه تا تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۱۶ بیش از ۱۸۰۰۰ نفر را دستگیر و زندانی کرده که از این تعداد ۷۵۰۰ نفر ارتشی و ۱۴۰ قاضی دیوان عالی کشور هستند.
(در کل طبق آمار دولت ترکیه بیش از ۴۰ هزار نفر کشته و زخمی و بازداشت و یا اخراج شدند.)

سال ۸۸ در ایران ۸ ماه کودتا شد:

نزدیک ۳۰ کشته که بالای۵۰% از نیرو های خود نظام بودند.
تمامی فتنه گران در دولت روحانی پست های مهم حکومتی گرفتند از وزارت گرفته تا استاندار و فرماندار و بخش دار.
سران فتنه در بهترین شرایط حفاظت می شوند با پزشک خصوصی و انواع سفر های تفریحی و …. و جالب تر اینجاست که این افراد هنوز حقوق بگیر جمهوری اسلامی هستند.
بازداشت بالای ۴۸ ساعت زیر ۱۰۰۰ نفر در سراسر کشور
هیچ کارمند موافق کودتا اخراج نشد.
هیچ ملک، دارایی و حقوق از کسی مصادره نشد

ایران بهشت مخالفان است برای براندازی نظام، زندگی در ایران را به شما پیشنهاد می کنیم.

براندازی نظام با شما، دریافت حقوق و مزایا، پزشک خصوصی، سفر های تفریحی ایمن، زندگی در شرایط مطلوب به اسم حصر و کلی جایزه دیگر با نظام جمهوری اسلامی ایران

پاسخ دهید