در حاشیه راهپیمایی با شکوه روز قدس خبرنگاری از خبرگزاری حوزه مراجعه کرد و با گوشی همراه خود مصاحبه‌ زیر را در باره پیامهای این راهپیمایی ضبط کرد.

در حاشیه راهپیمایی با شکوه روز قدس خبرنگاری از خبرگزاری حوزه مراجعه کرد و با گوشی همراه خود مصاحبه‌ زیر را در باره پیامهای این راهپیمایی ضبط کرد. این مصاحبه در نشانی زیر در دسترس است:

http://hawzahnews.com/detail/News/452825

خبرنگاران در کاستن و افزودنهای مطلب آزادی عمل دارند ولی روح این گفتگو و محورهای اصلی آن همان است که حقیر بیان کردم:

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع):  حمایت از قدس ، تجلی وجهه بین المللی و جهانی انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام و المسلمین محسن الویری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه  با اشاره به حضور یکپارچه و پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم ما یک بار دیگر پایبندی و انسجام خود در دفاع از آرمان فلسطین را به نمایش گذاشتند و از سویی حاوی پیام وحدت و همگرایی در داخل در مواجهه با دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به خصوص آمریکا و اسراییل جنایتکار بودند.

وی بر لزوم پرهیز از اختلاف و دودستگی و دوقطبی سازی در فضای کشور تاکید کرد و افزود: حمایت از قدس و فلسطین یک موضوع فراجناحی و یک مطالبه مردمی و ملی است و باید همواره کوشید که مساله فلسطین در اولویت جهان اسلام باقی بماند.

این استاد حوزه و دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد: واقعیت آن است که روز قدس وجهه جهانی و بین المللی انقلاب اسلامی را نشان می دهد و لذا باید مراقب بود که این مساله مهم از منازعات حزبی و جناحی به دور بماند.

پاسخ دهید